Zabieg Architect Peel

            W naszym salonie do oferty zabiegowej dołączył nowy zabieg- Architect Peel. Jego głównym zadaniem jest zwężenie porów oraz poprawa struktury skóry. Dzięki zastosowaniu ekstraktów bogatych w kwasy huminowe oraz zaawansowanych kompleksów aktywnych znacznie poprawia kondycję cery, wygładzają ją, dodatkowo pobudzając skórę do produkcji kolagenu XVIII, który jest odpowiedzialny za rusztowanie podskórne.

            Tak jak można zauważyć po opisie zabiegu, jest on skierowany głównie do osób, które borykają się z rozszerzonymi porami oraz nierówną strukturą skóry. Jego główną zaletą jest to, iż nie powoduje zaczerwieniania, efektów silnego złuszczania, a co za tym idzie nie wymaga czasu rekonwalescencji.

            Aktualnie jest to jedyny zabieg na rynku, który zawiera tak duże stężenie bardzo cennych dla skóry ekstraktów bogatych w kwasy huminowe. Ekstrakt z kory drzewa mahoniowego zwiększa produkcję kolagenu aż o 54%.

Przebieg zabiegu Architect Peel:

  1. Detox Peeling– jego głównym zadaniem jest przygotowanie skóry do dalszych etapów zabiegu. Poprzez zastosowanie złuszczającego enzymu- papainy, złuszcza naskórek, ale nie powodując mocnego zaczerwieniania oraz podrażnienia. Skóra po zastosowanie tego preparatu już na tym etapie jest nawilżona i oczyszczona.

 

  1. Boost Essence– zadaniem tego serum jest głęboka penetracja skóry polegająca na dostarczeniu skórze do głębokich warstw naskórka wysokostężonych składników aktywnych. Powodują one stymulację procesów odpowiedzialnych za stabilne rusztowanie podskórne. Jednocześnie zawarte w serum ekstrakty bogate w kwasy huminowe (ekstrakt z kory drzewa mahoniowego oraz ekstrakt z albicji jedwabistej) stymulują produkcję kolageny, wygładzają skórę, zwężają pory, minimalizują zmarszczki oraz przyczyniają się do ogólnej poprawy kondycji cery.

 

  1. Mask– jest to niezwykle bogata maska zawierająca ekstrakty kwasów huminowych oraz kompleks trzech glinek, które potęgują efekt działania poprzednich preparatów. Dodatkowo posiada w swoim składzie ekstrakt z albicji jedwabistej oraz krwawnika, które regulują procesy naprawcze skóry. Po jej zastosowaniu cera jest odżywiona i wygładzona.

 

Cena zabiegu to 220zł. Zawiera ona dodatkowo pełną konsultację pielęgnacyjną oraz porady dotyczące stosowanych kosmetyków oraz polecanych produktów.

Cały zabieg trwa około 1,5 godziny. Jest przyjemny i bezbolesny. Jest to idealna opcja do zadbania o swoją skórę oraz zafundowania sobie relaksu.

Serdecznie zapraszamy Was do kontaktu, w celu podania informacji o wolnych terminach.

Pozdrawiamy

Glow Atelier