Wielkimi krokami wkraczamy w wiosenny czas. Po zimie świat budzi się do życia, a kobiety chcą świeżości i ciepła na swoich paznokciach. Pomimo tego, że pogoda Nas nie rozpieszcza- czujemy już wiosenną aurę. W tym sezonie, jak w każdym innym, możemy wyodrębnić wiodące trendy, na które decydują się klientki.

1. Pastele


Jasne, pastelowe kolory dominują w tym sezonie wiosennym. Jest to bardzo kobiecy, a zarówno dziewczęcy manicure. Delikatne kolory wyglądają subtelnie i doskonale komponują się z wiosennymi stylizacjami. Można stawiać na jednolitą kolorystykę czy pastelowe wzory. Ten typ manicure wygląda świetnie na zarówno krótkich jak i długich paznokciach.

2. Ametystowy fiolet


Ten kolor wiedzie prym w sezonie wiosna-lato. Jest to głęboki, szlachetny i unikatowy kolor. Świetnie wygląda w słońcu podczas wiosennego, ciepłego dnia. W manicure może występować solo, jako delikatne akcenty oraz zdobienia. Idealny zarówno dla młodych dziewczyn jak i dojrzałych kobiet. To ten typ koloru, który nigdy się nie nudzi.

3. Nieregularne kształty


Abstrakcja to jeden z najbardziej pożądanych stylizacji bez względu na porę roku. W sezonie wiosna- lato jest on doceniany szczególnie. W połączeniu z żywymi kolorami tworzą wesoły i niekonwencjonalny manicure. Ten rodzaj zdobienia świetnie sprawdzi się dla osób nielubiących nudy, szalonych, lubiących wychodzi poza zasady. Jedyne co go ogranicza- to wyobraźnia.

Pamiętaj, że pomimo tego, że dominują konkretne trendy, nie oznacza to, że Twój, odbiegający od nich, manicure jest niemodny! W stylizacji paznokci nie ma granic. To co Tobie się podoba- jest dla Ciebie odpowiednie. Dodatkowo klasyka- zawsze się obroni.

Serdecznie zapraszamy Cię do zapisu i już nie możemy się doczekać, aż zobaczymy się ponownie z nową energią.

Glow Atelier