Piękne, zalotne spojrzenie jest wizytówką każdej kobiety. Kobiece oko doskonale podkreślają długie, gęste oraz podkręcone rzęsy. Stylizacja rzęs to zabieg dla wszystkich kobiet, które marzą o uwydatnieniu swojego spojrzenia, a także o porzuceniu mascary czy eyelinera, zaoszczędzając czas na porannym makijażu. W zależności od wybranej metody, uzyskać możemy efekt subtelnego zagęszczenia i przedłużenia rzęs, ale też efekt ten może być bardziej wyrazisty i spektakularny.

Zabieg stylizacji rzęs polega na doklejeniu rzęsy syntetycznej do naszej naturalnej rzęsy za pomocą przeznaczonego do tego kleju. Rzęsy te, dobierane są do kondycji rzęs klientki, ich naturalnej długości oraz stopnia podkręcenia, po to, aby ich nie obciążyć. Ponadto, stylizacja dobierana jest po wstępnej analizie oka klientki, co pozwala ukryć ewentualne mankamenty, jak opadająca powieka, a uwydatnić to co należy. Prawidłowo dobrane rzęsy nie wpływają negatywnie na stan rzęs naturalnych. Zabieg przedłużania rzęs jest zupełnie bezbolesny, natomiast ze względu na ilość naszych naturalnych rzęs trwa on, w zależności od metody, nawet ponad 3h. Rzęsy przedłużone wypadają wraz ze wzrostem rzęs naturalnych, co jest zupełnie normalnym zjawiskiem. Zaleca się uzupełnienie rzęs do 3-3,5 tyg.

Zabieg stylizacji rzęs w naszym salonie Glow Atelier wykonuje Kasia, nasza nowa stylistka. Przed zabiegiem przeprowadzi ona wywiad z klientką, aby wykluczyć istniejące przeciwskazania do zabiegu, takie jak; zapalenie spojówek, jęczmień, choroby alergiczne oczu, stany zapalne w okolicy oka, trichotillomanię czy nużycę. Po zabiegu natomiast otrzymacie od niej zalecenia co do pielęgnacji rzęs w domu, tak, aby służyły Wam one jak najdłużej, czyste i wypielęgnowane 😉

Serdecznie zapraszamy do zapisów do Kasi, poprzez www.glowatelierbykingabednarz.booksy.com, pisząc na naszego Facebooka lub dzwoniąc na numer 570457483. Przypominamy także o trwającej promocji, zapisując się do 27 marca na stylizację rzęs metodą 2-3D, cena wyniesie 99 zł.