Czy masz problem z suchymi, cienkimi oraz wypadającymi włosami? Zmagasz się z trudną stylizacją swoich włosów? Masz wrażenie, że Twoje włosy często się łamią, a Twój idealny blond pod wpływem używania drogeryjnych kosmetyków szybko żółknie. Nie potrafisz sobie z tym poradzić? Zapoznaj się z kosmetykami oraz usługami jakie oferuje Glow Atelier by Kinga Bednarz do pielęgnacji włosów.

Zabieg pielęgnacyjny MilkShake to przede wszystkim bogactwo naturalnych składników, które powodują, że włosy stają się mocno odżywione, zdrowe oraz lśniące. Efekty są widoczne już po pierwszym zabiegu. Cała usługa składa się z kilku etapów:

• rozpuszczone masełko, które wygładza oraz głęboko odżywia włos wmasowywane jest we włosy,

• następnie mydełko jest zmywane po kilkunastu minutach szamponem oczyszczającym,

• kolejnym etapem to nałożenie regenerującej maski, a następnie odżywczej ampułki.

Koszt takiego zabiegu w naszym salonie wynosi 120 -180 zł i jest zależny od długości oraz gęstości włosów. Trwa godzinę i jest wykonywany przez naszą stylistkę Karolinę.

Dodatkowo w naszym salonie można zakupić kosmetyki do pielęgnacji włosów od marki Kevin Murphy. Są to szampony, odżywki, maski oraz akcesoria do stylizacji. Kosmetyki od Kevin Murphy nie zawierają siarczanów ani parabenów oraz nie są stosowane na zwierzętach, lecz są bogate w naturalne antyoksydanty, czyste olejki eteryczne oraz wyciągi roślin. Te produkty składają się z kilku serii i każda jest przeznaczona do danego problemu, z którym możesz się zmagać.

Skontaktuj się z nami pod numerem telefon 570 457 483, a na pewno wraz z fryzjerką Karoliną dobierzemy dla Ciebie odpowiednie kosmetyki, aby pielęgnacja Twoich włosów stała się prostsza!