Od kwietnia w salonie Glow Atelier pojawi się już kolejna nowa usługa. Będzie to totalny HIT nadchodzącej wiosny i lata- OPALANIE NATRYSKOWE.

Każdy kocha piękne słońce oraz złotobrązową opaleniznę. Niestety należy mieć świadomość, że promieniowanie UV jest dla naszej skóry bardzo szkodliwe. Alternatywą jaką jest wizyta w solarium również wyrządza skórze oraz zdrowiu wiele złego. Samoopalacze często tworzą nierówne plamy i zacieki. Na szczęście jest szybki i bezpieczny sposób na piękną opalenizną, nawet w zimie- zabieg opalania natryskowego. Jest to doskonały zabieg dla Panien Młodych, które w dniu ślubu chcą mieć zdrowo, bez odznaczeń opaloną skórę.

Opalanie natryskowe to zabieg polegający na rozpyleniu na powierzchni skóry kosmetyku brązującego w postaci mgły. Do miękkiego i równomiernego rozłożenia pigmentu na skórze stosuje się airbrush. Efekt zabiegu widać dosłownie od razu, natomiast utrwala się on do 24 godzin po zabiegu. Procedura zabiegowa jest bardzo szybka- trwa zaledwie 10-15 minut i odbywa się w specjalnym „namiocie”.

Jak wygląda zabieg opalania natryskowego?

To jaki efekt uzyskamy jest zależne od tego jaki strój mamy na sobie. Zaleca się wykonywania zabiegu w jednorazowych, wyciętych majtkach, aby ślad po opaleniźnie był na jak najmniejszej powierzchni ciała. Jeśli dla własnego komfortu klient woli pozostać w swojej bieliźnie nie jest to przeciwskazaniem. Należy jednak pamiętać, że zakryte części ciała nie zostaną pokryte pigmentem, a skóra pozostanie jasna. Na wizytę najlepiej ubrać się w luźne ubrania, które nie będą ocierać o skórę. Po utrwaleniu się koloru w czasie 24h ubrania nie będą się już brudzić.

Trwałość efektu uzależniona jest od odpowiedniego przygotowania skóry oraz jej poziomu nawilżenia. Im gładsza i bardziej nawilżona skóra tym efekt będzie utrzymywał się dłużej. Średni czas trwałości to około 7-10dni.

W naszym salonie opalanie natryskowe będzie wykonywane na najwyższej jakości firmie- Fake Bake. 31 marca Kinga odbędzie całodniowe szkolenie w Warszawie, gdzie dowie się wszystkich ważnych kwestii na temat zabiegu.

Do zobaczenia na zabiegu

Glow Atelier