Obecnie na rynku pojawia się bardzo dużo zabiegów, które gwarantują poprawę ogólnej kondycji skóry. Jednym z aktualnych hitów jest- OCZYSZCZENIE WODOROWE. Jest to doskonały zabieg oczyszczający i odświeżający skórę. Jego główne działanie to odżywienie, dotlenienie oraz rewitalizacja skóry. Świetnie sprawdza się dla zanieczyszczonych i pozbawionych blasku skór. W salonie stale poszerzamy ofertę zabiegową, aby móc wykonywać dla Was wspaniałe metamorfozy waszych cer. W związku z tym wprowadzamy zabieg oczyszczania wodorowego do naszej oferty, aby udoskonalić przeprowadzone terapie zabiegowe. Wzbogacenie oferty tym zabiegiem pozwoli uzyskać efekt, który przewyższy Wasze oczekiwania i osiągnąć wysoki poziom satysfakcji.

Na czym polega zabieg oczyszczania wodorowego?

Zabieg ten dzieli się na sześć etapów, które powodują odnowę naskórka:

ETAP I- za pomocą wodoru następuje neutralizacja wolnych rodników. Łączą się one dostarczonymi do skóry jonów H2, a co za tym idzie powstaje cenna dla skóry woda oraz 02.

ETAP II- aby substancje aktywne mogły w pełni, głęboko wniknąć do skóry musi nastąpić eksfoliacja (złuszczenie) martwych warstw naskórka.

ETAP III- za pomocą tlenu, które wpływa pozytywnie na cyrkulację i absorbcję substancji aktywnych. Wytwarzanie elastyny i kolagenu również zostaje zastymulowane. Dzięki temu wprowadzenie antyoksydantów do skóry staje się łatwiejsze.

ETAP IV- aby zapobiec ponownemu wytworzeniu się nadmiernej ilości wolnych rodników oraz działaniu czynników zewnętrznych następuje proces rozprowadzenia antyoksydantów na obszarze zabiegowym.

ETAP V- za pomocą głowicy emitującej ultradźwięki, która powoduje drgania komórek, odprężenie mięśni, relaksację struktur komórkowych oraz pobudzenie krwi oraz limfy wprowadza się antyoksydanty do przestrzeni międzykomórkowej.

ETAP VI- następuje stymulacja tkanek i włókien kolagenowych za pomocą bipolarnej fali radiowej. Dzięki temu osiągnięta jest poprawa elastyczności skóry, a co za tym idzie efekt anty-aging.

Zabieg ten sprawdza się doskonale jako samodzielna terapia, ale również jako wspomaganie innych terapii zabiegowych. Już od połowy kwietnia będziecie mogły wypróbować go w naszym salonie. Zachęcamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych. Tam pojawi się specjalna oferta dla pierwszych klientów.