Laminacja brwi to idealny zabieg, jeżeli borykasz się z niesfornymi włoskami, które rosną w dół oraz nieregularnie. Dodatkowo świetnie sprawdzi się przy bardzo gęstych brwiach (gdzie włosków jest bardzo dużo, a ubytków mało).

Laminacja brwi to zabieg przede wszystkim polegający na chemicznej zmianie kształtu włosa. Dlatego jeżeli zdecydujesz się na laminacje brwi Twoja pielęgnacja domowa wzbogaci się o odżywianie ich przez stosowanie olejku np. arganowego. Dzięki laminacji brwi włoski stają się bardziej plastyczne i łatwe do ułożenia.

W Glow Atelier by Kinga Bednarz laminacja brwi nosi nazwę Fashion Brows. W ofertę tego zabiegu wchodzi: laminacja, regulacja oraz koloryzacja brwi farbką. Cała usługa jest wykonywana na hiszpańskiej marce Thuya, która posiada produkty bardzo wysokiej jakości.

Fashion Brows wykonywana jest przez szefową Kingę oraz przez stylistkę Angelikę. Koszt tej usługi to 130 zł, dodatkowo w swojej ofercie posiadamy laminację brwi wraz z botoksem (który odżywia, wzmacnia oraz nadaje blasku włoskom) cena tego wariantu to 160 zł.

Jeśli marzysz o instagramowych, pięknie zaczesanych do góry brwiach oraz chcesz, aby Twoje brwi nabrały charakteru to zapraszamy Cię do Glow Atelier na zabieg laminacji brwi. Najbliższe wolne terminy do stylistki Angeliki to 30 sierpień godz. 14:00. Zapisz się już teraz pod numerem telefonu 570 457 483!