W salonach kosmetycznych zawsze bezpieczeństwo było najważniejszą kwestią zarówno dla klientów jak i dla osób prowadzących biznes. Komfort osób przychodzących na usługę oraz zaufanie i fakt, że usługa posiada zachowane wszystkie standardy w strefie beauty jest niesamowicie ważna. Aktualnie znajdujemy się w ciężkiej sytuacji pandemii, gdzie restrykcje sanitarne są jeszcze bardziej zaostrzone. Klienci zdają sobie sprawę z zagrożeń jakie obecnie występują i zwracają dużą uwagę na postępowanie pracowników salonu. Właściciele salonów również ze swojej strony dokładają wszelakich starań, aby usługa była wykonana w sposób sterylny oraz bardzo higieniczny.

W naszym salonie od samego początku został utrzymany wysoki poziom sterylności oraz bezpieczeństwa. Bez względu na to w jakiej sytuacji się znajdujemy w Glow Atelier stosuje się jednorazowe artykuły higieniczne jak i akcesoria do pracy np. pilniki, szczoteczki do rzęs, tuszu, aplikatory do ust. Przykładamy do tego bardzo dużą wagę i nigdy nie dopuszczamy do sytuacji, w której takie przedmiotu używane są więcej niż raz. Dodatkowo sterylizujemy narzędzia, aby były one pozbawione jakiejkolwiek flory bakteryjnej czy wirusowej.

W czasie pandemii koronawirusa do naszego salonu wdrożone zostały nowe zasady sanitarne, które jeszcze dodatkowo podnoszą poziom bezpieczeństwa. Usługi umawiane są na konkretne godziny tylko i wyłącznie poprzez kontakt telefoniczny lub media społecznościowe. Wyłączona jest poczekalnia, aby zminimalizować liczbę osób znajdujących się w salonie w danym czasie. Po wizycie każdego klienta dezynfekujemy części wspólne tj. klamki, włączniki, terminal płatniczy itp. Każdy pracownik salonu jest zobowiązany do noszenia maseczki lub przyłbicy, usługi wykonujemy w rękawiczkach. Nasi klienci przed przyjściem na docelową usługę mają dezynfekowane ręce oraz mierzoną temperaturę. Napoje podajemy tylko i wyłącznie w jednorazowych kubkach, które od razu po usłudze zostają wyrzucane.

Mamy nadzieję, iż nasze starania powodują, iż każdy klient naszego salonu czuje się u nas komfortowo i bezpiecznie, a sama usługa kojarzy mu się z samą przyjemnością.